پاورپوینت درس 10 سلامت وبهداشت دوازدهم

پاورپوینت درس 10 سلامت وبهداشت دوازدهم

پاورپوینت درس 10 سلامت وبهداشت دوازدهم :درس دهم بهداشت روان ؛
نیازهای زندگی امروز، تغییرات سریع اجتماعی و فرهنگی، تغییر ساختار خانواده، شبکه های گسترده و پیچیدهٔ ارتباطات انسانی وتنوع آنها، گستردگی و هجوم منابع اطلاعاتی، تغییر نیازهای امروزانسان ها در جامعه و… پیچیدگی های زندگی را بالا برده و انسان ها را با چالش ها و فشار های متعدد روبه رو ساخته است. افراد به دلایل مختلف زمانی و شرایط به وجود آمده، ممکن است دچارآشفتگی های هیجانی شوند. چنین حالات و هیجاناتی، معمولاً طبیعی بوده و در رفتار های روزمره فرد قابل مشاهده اند ولی دوام چندانی ندارند. اما اگر این حالات تکرار شده و استمرار یابند، درکار کردهای جسمانی و روانی و فعالیت های فردی و اجتماعی فرد اثر سوء گذاشته، روند زندگی را مختل می کند و باعث مزاحمت و رنجش دیگران می شود.

در چنین حالتی ممکن است فرد تصمیم های نابه جا بگیرد، به موقع اقدام نکند، ارتباطش با دیگران دچار اختلال شود و در اثر ناکامی های حاصل در اموری مانند تحصیل، شغل و… دچاراضطراب و خشم شود و یا افسردگی بر او مستولی شود.

خود آگاهی

  • فعالیت 1 : گفت وگوی کلاسی
  • شما خود را چه قدر می شناسید؟
  • شناخت شما از خودتان شامل چه جنبه هایی است؟
عکس اسلاید معرفی پاورپوینت درس 10 سلامت وبهداشت دوازدهم

فیلم نمونه از پاورپوینت درس 10 بهداشت روان سلامت وبهداشت دوازدهم

این پاورپوینت در 60 اسلاید برای پایه دوازدهم به صورت خیلی مرتب و شیک کاملا قابل ویرایش تنظیم شده است تمامی مطالب درس به صورت کاملا دقیق و منظم بدون هیچ گونه کسر و اضافه ای به همراه متن (صرفا متن )گفت وگوی گروهی، خودارزیابی ،بیشتر بدانید،گفت وگوی كلاسی، با افکت و هارمونی رنگ بندی در اسلایدها و انیمیش برای هر اسلاید کاملا اماده برای ارائه …تمامی اسلایدها کاملا تایپ شده بدون هیچ گونه عکس برداری از صفحه مثل برخی از سایت ها که عکس کتاب رو به صورت پاورپوینت ارائه می دهند ..حجم فایل 480 کیلوبایت …متشکرم

دانلود فایل دیجیتال بلافاصله پس از پرداخت موفق

پاورپوینت درس 9 سلامت وبهداشت دوازدهم

پاورپوینت درس 8 بهداشت فردی سلامت و بهداشت دوازدهم

پاورپوینت درس 7 بیماری های واگیر سلامت و بهداشت دوازدهم

مطالب مرتبط

تمام فایل ها طبق اخرین تغییرات کتب درسی مهرماه سال 98 می باشد.تشکر ؛کد تخفیف: 13 درصد باکد masterdocارتباط