استعمار فرانو شیوه ها شاخصه ها و راههای مقابله با آن

استعمار فرانو شیوه ها شاخصه ها و راههای مقابله با آن

فهرست مطالب
استعمار فرانو ، شیوه ها ، شاخصه ها    1
و راههای مقابله با آن    1
«مقدمه »    2
نگاهي به شيوه هاي استعمار در گذشته    4
شيوه هاي استعماري فرانو    6
هدف گذاري استعمار فرانو    6
اهداف استعماري در شيوه هاي فرانو    7
ابزارها و امکانات مورد استفاده در شيوه هاي استعماري فرانو    8
چگونگي اجراي شيوه هاي استعمار و استعمار فرانو    11
قلمرو يا حيطه استعمار فرانو    13
تعيين گروه هاي هدف در استعمار فرانو و تمركز بر روي آن    13
راه هاي مقابله با شيوه هاي استعمار فرانو    14
نتیجه گیری :    19
منابع و مأخذ :    20
«مقدمه »
با اینکه قرنها ست ، ملت هایی در زیر پنجه های خون آلود استعمار دست و پا می زنند ، اما بدبختانه هنوز آنها نتوانسته اند استعمار زدگی خود را باور کنند ، زیرا هنوز مفهوم واژه استعمار و سیاست های منحوس آن بر آنها که قرنهاست با آن دست بگریبانند پوشیده است .
البته شاید خیلی از کشورها از روند استعمار خود زیاد هم مقصر نباشند ،‌زیرا استعمار دارای یک چهره ……..

شخص و معین نیست که اگر قیافه آنرا در یک کشور مستعمره دیده باشند دیگر نگذارند ، پایش بکشور آنها باز شود ، یا اگر بخاکشان وارد شده باشند آنرا از کشور بیرون کنند استعمار دارای هزاران چهره و ماسک بوده و در هر کجا بشکلی خود نمائی می کند .
در کنگو : بصورت میسیونرهای تبشیری مسیحی و شرکت ها و کمپانیهای معدنهای طلا و نقره و تجزیه و سپردن ایالت زر خیز کاتانگا بدست موسی چمبه غلام روسیاه امپریالیسم و دستگیری و کشتن لومپای مبارز در فلسطین بصورت طرفداری از اقلیت آوارگان : بی پناه به اصطلاح یهود ، در الجزایر بنام نجات ملت از دست قران و منور کردن آنان به نور انجیل و … استعمارگران این بازیگران کهنه کار و کار کشته که در طی قرون تجربه ها اندوخته و درسها خوانده اند ، آنقدر نقشها و خیمه شب بازیهای خود را ماهرانه ایفا می کنند که خلاصی و رستن از چنگال آنان فقط در صورت بیداری و پی بردن به نیم کاسه های زیر کاسه آنانست امروزه و در دنیای پیشرفته و متمدن و عنصر تکنولوژی قطعاً استعمار شیوه هایی نو و فرانو را در چنته داشته و حداکثر بهره از آن خواهد برد و کشور عزیر ما ایران اسلامی بعنوان هدف اصلی استعمار مطرح بوده و هست چرا که استعمار دریافته است که تنها مبانی دین مبین اسلام است که براحتی شیوه های استعمار را شناخته و با آن به مقابله بر می خیزد و زمینه‌ی بیداری سایر ملتها را  نیز فراهم می نماید . بدیهی است که استعمار بیشترین سرمایه را در راه ضربه زدن به ایران اسلامی آنهم با شیوه های نوین هزینه نماید اما با توجه به دلایلی که متن مقاله به آن پرداخته ام این نقشه های شوم استعمار همانند دیگر نقشه ها یش در ایران عقیم مانده و ایران اسلامی با قدرت و اقتدار راه عزت و افتخار را خواهد پیمود . و در آینده نه چندان دور ان شاالله شاهد بیداری ملت های مسلمان و دیگر کشورهای دنیا با پر چمداری اسلام عزیر خواهیم بود .

این تحقیق در 21 صفحه تنظیم با فونت 14 به همراه فهرست بندی ، متن تحقیق ، نتیجه گیری ، و منابع می باشد. حجم فایل:127 کیلوبایت

fehrest estemar

فهرست مطالب و صفحه نمونه

 


تهیه و تنظیم مهرماه 98

مطالب مرتبط