نحوه پرداخت و دانلود و فایل های نمونه پاورپوینت رو به صورت ویدیویی در اینجا ببینید

پاورپوینت درس 7 پیام های آسمانی پایه نهم متوسطه اول

رهبر ی در عصر غیبت
پس از رحلت رسول خدا  که درود خدا بر او و خاندان پاکش باد  وظیفهٔ هدایت و رهبری مردم بر عهدهٔ امامان قرار گرفت.آنان تلاش های بسیاری برای اجرای دستورهای الهی و هدایت مردم به سوی دین راستین انجام دادند؛ اما از یک طرف، حاکمان ظالم به شدت امامان را تحت فشار قرارمی دادند و فرصت هر اقدامی را از آنان می گرفتند و از سوی دیگر، مردم به دلیل ترس از حاکمان ظالم و دل بستن به دنیای زودگذر، وظایف خود را در حمایت و پیروی از امامان انجام نمی دادند، به گونه ای که امام حسن علیه السلام را به پذیرش صلح وادار کردند و در برابر امام حسین علیه السلام ایستادند واو را شهید کردند.
اوضاع روز به روز برای امامان سخت تر می شد. آنان یکی پس از دیگری توسط حاکمان به شهادت می رسیدند تا آنجا که سه امام قبل از حضرت مهدی علیه السلام، در سن جوانی به شهادت رسیدند 1. در چنین موقعیتی بود که امام مهدی علیه السلام که آخرین امام مسلمانان است، به دستورخداوند از نظرها پنهان شد تا در زمان و موقعیتی مناسب که جامعه شایستگی درک حضور ایشان راداشته باشد، ظهور کند.
1 امام نهم، محمدتقی علیه السلام در 25 سالگی؛ امام دهم، علی نقی علیه السلام در 40 سالگی و امام یازدهم، حسن عسکری علیه السلام در 28 سالگی توسط حاکمان زمان به شهادت رسیدند.

aval darese7 payam asemani nohomاسلاید معرفی

aval darese7 payam asemani nohomاسلاید معرفی

اسلاید نمونه در 7 پیام اسمانی نهم

اسلاید نمونه در 7 پیام اسمانی نهم

این پاورپوینت در24اسلاید تنظیم شده است که شامل اسلاید معرفی ، اسلایدهای متن کتاب به صورت کاملا دقیق و با رنگ بندی و افکت های متنوع، بدون هیچ گونه کسر و اضافه ای همراه آیات قران,بیشتر بدانیم,فعالیت کلاسی, خودت را امتحان کن,اسلاید تشکر و پایانی می باشد . حجم فایل 462کیلوبایت